Bahçeşehir Pencere Sinekliği

Bahçeşehir Pencere Sinekliği

            Evlerinizde çocuk güvenliğinin yanı sıra sinek, böcek ve fare gibi küçük böceklerden korunmak ve evinizi bunlardan korumak maksadıyla kullanılan sineklikler açık olan pencereleriniz den içeri girmesini engellemek maksadıyla takılan koruyuculardır. Bahçeşehir sineklik yıllardır bu işle uğraşan kaliteli ürün ve malzemelerden yapılmış sinekleri evinize gelerek pencere ölçünüzü aldıktan sonra profesyonel ustalar tarafından gelinerek evinize monte eder. Kapı ve pencereleriniz e taktırmak istediğiniz sineklik modellerini ürün kataloğumuzdan seçmeniz yeterli olacaktır. Bünyesinde birçok sineklik çeşidi bulunduran firmamız tüm yeniliklere açık ve farklı modelleri üretmenin ayrıcalığını sizlere göstermektedir.

            Bahçeşehir sineklik ürünlerini en kaliteli malzemelerden üreten ve müşterilerin zevkine hitap edecek yeni, günümüz şartlarına uygun yaratıcı ve pratik el işçiliği konusunda uzman ustaları tarafından zahmetsizce kolay yoldan size ulaştırır ve montajını yapar.

            Son yıllarda pencere sineklik Bahçeşehir de gerekli tanıtımlarını yapmış ve en yeni modelleri sizlere tanıtmaya bu konuda size fikir sahibi olmaya imkân yaratmıştır. Sineklik modelleri kişilerin ev, iş yeri, villa ve bunların kapı ve pencerelerini güven altına almak zararlı böcek ve sineklerden korunması adına birçok çeşit ve modellerini sizlere sunar. Bu sineklik modellerini şu şekilde kısaca anlatmamız mümkün.

            Stor sineklik: Her türlü pencere yapısına uygun montajı yapılabilmektedir. Pencereleriniz rahatça açabilir gerektiğinde kolayca temizliğini yapabilirsiniz.

            Pileli(plise) sineklik: Kullanımı oldukça kolay olan bu sineklik genellikle balkon kapılarının dışarı doğru açılan kapılara takılan bir sineklik türüdür. Yatay ve dikey plise sinekliği olarak ikiye ayrılır.

            Sürgülü sineklik: Montajı her kapı ve pencereye uygun olarak takılır ve montaj yapılır. Sürgü sistemi sayesinde itme, çekme ve kaydırma özelliğine sahiptir. Bu sinekliği rahatça kullanabilir takma ve çıkartma yapıp kendinizi yormadan tek parmağınızla kaydırıp açabilir ve kapatabilirsiniz.

            Menteşe sineklik: Yaygın olarak kullanılan ve en çok satışı olan klasik sineklik sistemlerinden dir. Kapıya ve pencereye monte edilerek açılıp kapanmasını sağlanan bir sineklik türüdür.

            Sizler de bu ürünlerin daha detaylı bilgilerini öğrenmek istiyorsanız Bahçeşehir sineklik sistemleri olarak bize ulaşabilirsiniz. Bu sineklikler sayesinde artık korunmanız çok kolay ve birçok böcek öldürücü ilaçlara boş yere para ödemek zorunluluğunda kalmayacaksınız.

admin

Bir Cevap Yazın